על המשטר הציוני הוא תקוע בבוץ!

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
על המשטר הציוני הוא תקוע בבוץ!

בעיתון הארץ כתב בהתייחס לשיחות בבגדאד: אולי זה נכון לשיחות באיראן. עכשיו הסכם בין שני ימי השיחות Yvkyv שנוצרו אמאנו ופקידים איראנים, אך טהרן סירבה להגיב על הסכמים אלה. سفر آمانو به ایران درست قبل از مذاکرات بغداد بوده است، مذاکراتی که شاید ایران و غرب در آن بر تمامی اختلافات خود فائق آیند و به توافقات زیادی برسند.

העיתון הציוני המשיך: בגדד שיחות ואינטרסים במשא ומתן, אשר הוביל את ישראל משם. במערב, כמו בישראל במצב תקוע בבוץ, הותירה. ישראל טוענת כי תוכנית הגרעין האיראנית היא איום גדול על העולם. משא ומתן והסכמים היא הצלחה גדולה למנהיג העליון של איראן, “האייתוללה חמינאי” וגם לנשיא ארה"ב “باراک اوباما”שש.

בעוד המשטר הציוני, הוא הגרעין הגדולה בעולם, מפרה את הכללים, אמר ל"הארץ.: עם זאת, “נתניהו” ו - “אהוד ברק” ניתן לראות פגיעה החודשים הבאים גרעינית [!] הם. اوباما و دیگر رهبران ساده لوح هستند و باید در ماه های آتی هزینه این سادگی خود را بدهند. עם זאת, המצב הוא כזה לחץ על איראן ועל כן הסכם עם המערב, ישראל תהיה מבודדת.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
+ | מחבר : הרפובליקה האיסלמית של אירןתאריך : پنجشنبه یازدهم خرداد ۱۳۹۱ |
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 22 آبان 1396 ساعت: 7:36
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها